Reklama

67-latka wypadła z trzeciego piętra bloku na osiedlu Stare Sady w Wieluniu

Dziś, we wtorek, 29 października, przed jednym z bloków na osiedlu Stare Sady w Wieluniu znaleziono leżącą 67-letnią kobietę. Według wstępnych ustaleń policji, 67-latka prawdopodobnie wypadła z mieszkania na trzecim piętrze budynku.

Na miejsce zdarzenia natychmiast wezwano zespół pogotowia ratunkowego, który przewiózł kobietę do szpitala. Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny i przesłuchali świadków.

- Obecnie trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia – zaznacza asp. sztab. Katarzyna Grela, oficer prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.

Śledztwo w tej sprawie jest prowadzone pod nadzorem prokuratury.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/10/2024 12:54
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kazia - niezalogowany 2024-10-29 17:41:15

    szkoda kobiety

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości