Reklama

70-latek zginął przy wycince drzewa

Do tragicznego zdarzenia doszło 15 lutego w Gumnisku. Na prywatnej działce leśnej zginął 70-letni mężczyzna.

Zgłoszenie o wypadku w lesie w Gumnisku Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie otrzymała ok. godz. 13:00.
- Z ustaleń mundurowych wynika, że przy wycince drzewa na prywatnej działce leśnej pracowało dwóch mężczyzn – mówi kom. Jacek  Karczewski z KPP Pajęczno.
- Jeden z nich został uderzony wycinanym drzewem i poniósł śmierć na miejscu. Był to 70-letni mieszkaniec gminy Kiełczygłów. 
Pajęczańska policja, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu, prowadzi czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia. 

 

Reklama

Katarzyna Cieślik
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości