Reklama

70-latek zginął przy wycince drzewa

16/02/2022 12:23
Do tragicznego zdarzenia doszło 15 lutego w Gumnisku (gm. Kiełczygłów). Na prywatnej działce leśnej zginął 70-letni mężczyzna.

Zgłoszenie o wypadku w lesie w Gumnisku Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie otrzymała ok. godz. 13:00.

- Z ustaleń mundurowych wynika, że przy wycince drzewa na prywatnej działce leśnej pracowało dwóch mężczyzn – mówi kom. Jacek Karczewski z KPP Pajęczno.

- Jeden z nich został uderzony wycinanym drzewem i poniósł śmierć na miejscu. Był to 70-letni mieszkaniec gminy Kiełczygłów.

Pajęczańska policja, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu, prowadzi czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia.
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości