19-latka, która jechała Kią nie zdołała wyhamować i na skrzyżowaniu zderzyła się czołowo ze Skodą. Do szpitala trafiły dwie osoby.
19-latka, która jechała Kią nie zdołała wyhamować i na skrzyżowaniu zderzyła się czołowo ze Skodą. Do szpitala trafiły dwie osoby.
Do zdarzenia doszło w środę, 21 stycznia po godz. 9 na skrzyżowaniu ul. POW i Sarańskiej. Jak ustalili policjanci, 19-letnia mieszkanka Sieradza, która jechała Kią, nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i uderzyła czołowo w Skodę, której kierowca zatrzymał się na czerwonym świetle.
- Skodą kierował 49-letni mieszkaniec Łodzi, z którym podróżowały dwie pasażerki. Jedna z nich, a także 19-letnia kierująca, trafiły do sieradzkiego szpitala - mówi asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.
Reklama
Policjanci apelują do kierowców o rozwagę i rozsądek na drodze. Przy obecnych warunkach atmosferycznych ważne jest to, aby poruszać się z odpowiednią prędkością, a także zachowywać odpowiedni dystans, mając tym samym czas na reakcję.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje tel. 783 903 941
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje tel. 783 903 941