6 sierpnia Karol Nawrocki został zaprzysiężony na prezydenta RP. Reporterka portalu kulisy.net zapytała mieszkańców Wielunia i okolic czy będzie dobrym prezydentem. Wielu zagadniętych przechodniów odmawiało komentarza okazując dezaprobatę. Chętnie za to wypowiadali się zwolennicy nowej głowy państwa...
- Uważam, że Karol Nawrocki jest odpowiednią osobą, która powinna objąć funkcję prezydenta. Osobiście głosowałam na niego. I byłam ogromnie zdziwiona, że tak wielu ludzi, którzy są katolikami głosowali na pana Rafała. Nie mam przekonania do ludzi kpiących sobie z naszego chrześcijaństwa. Karol Nawrocki ma dobrą rodzinę i dobrze ułożone życie. A to co robił w przeszłości, to nie powinno mieć teraz znaczenia. Uważam, że będzie on bardzo dobrym prezydentem.
Stefania Mamys, Wieluń
- Uważam, że Karol Nawrocki będzie wspaniałym prezydentem. Ma świeże spojrzenie na liczne sprawy dotyczące Polski. Mam nadzieję, że nie zawiedzie ludzi, którzy mu zaufali. Ale warto tu wspomnieć, o tych co nie głosowali na niego. Oni tym bardziej będą przyglądać się jego prezydenturze. Dla mnie Karol Nawrocki jest najlepszym wyborem dla naszego kraju i rodaków.
Artur Malinowski, Okalew
- Sądzę, że Karol Nawrocki będzie lepszym prezydentem od Andrzeja Dudy. Na pewno bardziej odważnym i zdecydowanym, ze świeżym podejściem do wielu spraw. Ma ogromne kompetencje, doświadczenie oraz dużą wiedzę. I co chyba w tej sytuacji jest najważniejsze, ma poparcie najważniejszego rozgrywającego w tym momencie na świecie, czyli Donalda Trumpa.
Ryszard Kamiński, Wieluń
- Oczywiście, że uważam Karola Nawrockiego za najlepszą osobę na stanowisko prezydenta. Przede wszystkim jest to człowiek uczciwy, bardzo wierzący. Na tym się to wszystko opiera. Nawet swoje zaprzysiężenie na funkcję prezydenta zawierzył Matce Boskiej. Ja, jako jego wyborczyni zrobiłam tak samo. Wiadomo, że nie wszystko może mu wyjść, ale to pokaże czas.
Anna Szmyt, Praszka

- No cóż, z niecierpliwością czekamy na zaprzysiężenie Karola Nawrockiego. Mamy nadzieję, że pod jego rządami zmieni się na lepsze w naszej kochanej ojczyźnie. Wypowiada się bardzo pozytywnie. Tak samo ja, jak i moja rodzina i znajomi mamy bardzo duże zaufanie do niego. Myślimy, że jest odpowiedzialny. Uważam też, że jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Zobaczymy jak to będzie i wierzymy, że nas nie zawiedzie.
Hanna Pawełczyk, Wieluń

- Uważam i jestem wręcz o tym święcie przekonany, że będzie najlepszym prezydentem ze wszystkich, co do tej pory pełnili tę funkcję. Wystarczy posłuchać jego wypowiedzi. Zobaczyć jaki jest życzliwy do ludzi. Samo to już świadczy o tym, że większość Polaków dokonała słusznego wyboru. Myślę, że prezydentura Karola Nawrockiego będzie pierwszym krokiem ku dobrej zmianie.
Marian Pietrzak, Wieluń
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
,,Lepszy w wolności kęsek lada jaki, niźli w niewoli przysmaki,,... bardzo szkoda, że ludzie uważający się za wykształconych, z taką pogardą traktują zwolenników Państwa Polskiego i nie rozumieją, że złota klatka unii bardziej nas ogranicza jako państwo, niż pozwala zachować autonomię...
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
,,Lepszy w wolności kęsek lada jaki, niźli w niewoli przysmaki,,... bardzo szkoda, że ludzie uważający się za wykształconych, z taką pogardą traktują zwolenników Państwa Polskiego i nie rozumieją, że złota klatka unii bardziej nas ogranicza jako państwo, niż pozwala zachować autonomię...