Ostatnie wybory dość mocno przebudowały skład Rady Gminy w Mokrsku. Weszło do niej osiem osób nowych. Ze starej rady mandaty utrzymało siedmioro radnych, sześcioro przegrało, a dwóch nie ubiegało się o powtórny wybór.
Ponownie w radzie zasiadać będą: Dariusz Dudzik (62 głosy), Dominik Chwaliński, Grażyna Siudy (81), Tadeusz Papina, Judyta Sokół, Zbigniew Szkudlarek i Elżbieta Zdzisława Wyrembak (80).
W nowej kadencji dołączą do nich: Jakub Panaszek (97), Dominik Stefaniak (92), Szymon Kowalski (83), Adam Zaremba, Marcin Kujawiak (101), Marek Pietras (58), Paweł Kuźnik (111) i Katarzyna Wosiewicz. Pierwsza siódemka spośród nowych radnych to przedstawiciele KWW Ochotniczych Straży Pożarnych w Mokrsku.
Katarzyna Wosiewicz jest radną z listy komitetu wyborczego wójta Zbigniewa Dąbrowskiego. Oprócz niej, komitet ten reprezentują jeszcze: Zbigniew Szkudlarek, Dominik Chwaliński, Grażyna Siudy, Tadeusz Papina i Judyta Sokół. Natomiast Elżbieta Zdzisława Wyrembak i Dariusz Dudzik to przedstawiciele KKW Trzecia Droga.
Aż w sześciu okręgach nie przeprowadzono głosowania ze względu na zgłoszenie w nich tylko po jednym kandydacie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze