We wtorek, 13 maja, mniej więcej o godzinie 12:00 lub parę minut po 12:00 Patrycja Głowania opuściła swoje miejsce zamieszkania z zamiarem udania się na podwórko. Jak wynika z uzyskanych informacji, dziewczynka o godzinie 12:20 kierowała się w stronę Strzelec Opolskich jakieś dwa do trzech kilometrów od Dziewkowic.
Od wtorku, 13 maja, z dziewczynką nie ma żadnego kontaktu. Jak również nie wiadomo, gdzie może przebywać.
Rysopis Patrycji: ok. 158 cm wzrostu, długie, brązowe, lekko falowane włosy do pasa, krępa budowa ciała.
Znaki szczególne: blizna na czole, pieprzyk pod lewym okiem oraz malutki pod prawym.
W dniu zaginięcia ubrana była w czarne spodnie dresowe, ciemny T-shirt, czarne buty z biało – pomarańczową podeszwą, na włosach miała czarną opaskę. Zabrała ze sobą czarny plecak marki Nike. Może mieć ciemne okulary z dużymi oprawkami.
Ktokolwiek widział lub posiada jakiekolwiek informacje o zaginionej proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Strzelcach Opolskich pod numerami telefonu:
47 863 26 03
47 863 26 04
lub pod numerem alarmowym 112.
Oraz całodobowo pod numerem 790 748 173
Adres Email: [email protected]
Możecie Państwo również kontaktować się za pośrednictwem strony internetowej Fotografie Ratownicze K.k
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jesli nastolatka ( na zdjeciu wyglada na 15- 17 lat) zna mezszczyzne i sie z nim spotyka to jej rodzice powinni zostac obciazeni wszystkimi kosztami jakie byly powiazane z jej poszukiwaniem. Policja , straz , sasiedzi zaangazowaniu w jej poszukiwaniu , mpze chciala stac popularna , no i jest tylko z tej nie najlepszej strony. Jej tez by sie przydala jakas szkola , moze by sie zaczela ubierac jak 11 letnie dziecko a nie jak" panienka" szukajaca przygód. Makijaz na 11 - latce ?! Mogla przeciez tez oklamac mezszczyzne odnosnie swojego wieku , imienia , czy podac falszywe dane w mediach . To " dziecko" wyglada. na 5 lat wiecej . Przeprosiny z jej strony i jej rodzicow to zbyt malo, chociaz. raczej nie bylo. Odebrac komputer i komorke to nie bedzie szukala wrazen.
Jesli nastolatka ( na zdjeciu wyglada na 15- 17 lat) zna mezszczyzne i sie z nim spotyka to jej rodzice powinni zostac obciazeni wszystkimi kosztami jakie byly powiazane z jej poszukiwaniem. Policja , straz , sasiedzi zaangazowaniu w jej poszukiwaniu , mpze chciala stac popularna , no i jest tylko z tej nie najlepszej strony. Jej tez by sie przydala jakas szkola , moze by sie zaczela ubierac jak 11 letnie dziecko a nie jak" panienka" szukajaca przygód. Makijaz na 11 - latce ?! Mogla przeciez tez oklamac mezszczyzne odnosnie swojego wieku , imienia , czy podac falszywe dane w mediach . To " dziecko" wyglada. na 5 lat wiecej . Przeprosiny z jej strony i jej rodzicow to zbyt malo, chociaz. raczej nie bylo. Odebrac komputer i komorke to nie bedzie szukala wrazen.