W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Skomlinie ferie upływają pod znakiem gier, zabaw, zajęć plastycznych i innych atrakcji.
Osiemnaścioro dzieci, codziennie, pod okiem animatorki Angeliki Przymuszały, spędza czas kreatywnie – milusińscy rysują, malują, kolorują, a nawet tworzą zwierzęta z papieru.
Spotkania te zakończą się w piątek 18 lutego.
- Tego dnia podsumujemy je imprezą „Piżama party” – zapowiada Anna Nowak, dyrektorka skomlińskiego ośrodka kultury. - Rozpocznie się ona o godzinie dziesiątej. Zdradzę tylko tyle, że jej uczestnicy bawić się będą w pidżamach.



