Reklama

Kolejny pożar zboża - właściciel zdążył ugasić ogień przed przyjazdem służb

Po raz kolejny w ostatnich dniach strażacy gasili pożar zboża. Tym razem ogień pojawił się na polu w miejscowości Skąpa w gminie Strzelce Wielkie. 

Do zdarzenia doszło w sobotę, 29 lipca ok. godz. 18. Szybka reakcja właściciela spowodowała, że pożar nie rozprzestrzenił się, a ogień został ugaszony jeszcze przed przyjazdem straży. Mimo tego służby przelały pogorzelisko wodą. 

W akcji gaśniczej uczestniczyły dwie jednostki Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie, a także jedna Ochotniczej Straży Pożarnej ze Strzelec Wielkich. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości