Po raz kolejny w ostatnich dniach strażacy gasili pożar zboża. Tym razem ogień pojawił się na polu w miejscowości Skąpa w gminie Strzelce Wielkie.
Do zdarzenia doszło w sobotę, 29 lipca ok. godz. 18. Szybka reakcja właściciela spowodowała, że pożar nie rozprzestrzenił się, a ogień został ugaszony jeszcze przed przyjazdem straży. Mimo tego służby przelały pogorzelisko wodą.
W akcji gaśniczej uczestniczyły dwie jednostki Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie, a także jedna Ochotniczej Straży Pożarnej ze Strzelec Wielkich.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze