Reklama

Kolizja dwóch osobówek i plama na drodze w Czarnożyłach

Poranne zderzenie dwóch samochodów osobowych miało miejsce w środę, 25 marca, w Czarnożyłach. W wyniku kolizji doszło do wycieku płynów z aut. Plamę z drogi skutecznie usunęli miejscowi strażacy ochotnicy.

Kolizja dwóch osobówek miała miejsce ok. godz. 7, na drodze krajowej 45 w Czarnożyłach.

- Z ustaleń policjantów wynika, że 56-latka kierująca Kią nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechała na tył Opla – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu.

Za popełnione wykroczenie 56-letnia kobieta dostała mandat karny.

W wyniku zderzenia na drogę wyciekły płyny eksploatacyjne z aut. Stwarzającą niebezpieczeństwo w ruchu drogowym plamę sprawnie zneutralizowali strażacy z OSP KSRG Czarnożyły. Druhowie wrócili do bazy o godzinie 7:43.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości