Poranne zderzenie dwóch samochodów osobowych miało miejsce w środę, 25 marca, w Czarnożyłach. W wyniku kolizji doszło do wycieku płynów z aut. Plamę z drogi skutecznie usunęli miejscowi strażacy ochotnicy.
Kolizja dwóch osobówek miała miejsce ok. godz. 7, na drodze krajowej 45 w Czarnożyłach.
- Z ustaleń policjantów wynika, że 56-latka kierująca Kią nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechała na tył Opla – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu.
Za popełnione wykroczenie 56-letnia kobieta dostała mandat karny.
W wyniku zderzenia na drogę wyciekły płyny eksploatacyjne z aut. Stwarzającą niebezpieczeństwo w ruchu drogowym plamę sprawnie zneutralizowali strażacy z OSP KSRG Czarnożyły. Druhowie wrócili do bazy o godzinie 7:43.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze