W miejscowości Kuźnica Strobińska, w gminie Osjaków, na drodze krajowej 74 doszło do kolizji z udziałem trzech pojazdów. 19-letnia kierująca suzuki uderzyła w tył opla, który z kolei uderzył w hondę. 57-letnia pasażerka suzuki została przewieziona do szpitala, jednak jej obrażenia okazały się niegroźne. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Policjanci z komisariatu w Osjakowie prowadzą dochodzenie w sprawie kolizji drogowej, do której doszło w niedzielę, 21 lipca, na drodze krajowej numer 74 w miejscowości Kuźnica Strobińska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-letnia kierująca samochodem marki Suzuki najechała na tył poprzedzającego opla, który następnie uderzył w hondę.
W wyniku zderzenia, 57-letnia pasażerka suzuki została przewieziona do szpitala na badania. Na szczęście, jej obrażenia okazały się niegroźne i nie wymagały dłuższego leczenia. Policja potwierdziła, że wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi.
Zdarzenie to miało miejsce w godzinach popołudniowych, kiedy ruch na drodze krajowej 74 jest zazwyczaj wzmożony. Szybka reakcja służb ratunkowych i sprawna interwencja policji pozwoliły na szybkie zabezpieczenie miejsca zdarzenia i minimalizację utrudnień w ruchu drogowym.
- Obecnie trwają czynności mające na celu dokładne ustalenie okoliczności kolizji – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Grela, rzeczniczka policji w Osjakowie. - Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, aby unikać takich zdarzeń w przyszłości.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze