Reklama

Konkurs na najlepszego sprzedawcę w ZS nr 3 w Wieluniu

We wtorek, 28 maja, w Zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wieluniu odbył się konkurs dla najlepszego sprzedawcy.

Wiktoria Stefaniak zajęła pierwsze miejsce, na drugim uplasował się Oleksandr Shevtsov a na trzecim Kamila Cios podczas konkursu na najlepszego sprzedawcę. Do rywalizacji zostali zaproszeni uczniowie pierwszych klas szkoły branżowej pierwszego stopnia. ZS nr 3 zorganizował zmagania wspólnie z Młodzieżowym Centrum Rozwoju Kariery OHP w Wieluniu.

- Celem konkursu było zwiększenie zainteresowania specyfiką zawodów takich jak sprzedawca, kasjer, handlowiec, przedstawiciel handlowy i dostarczenie dodatkowej wiedzy ekonomicznej, służącej zrozumieniu zachodzących procesów gospodarczych, przede wszystkim w zakresie handlu – zaznaczał Piotr Pawlak z OHP.

Reklama

Uczniowie musieli sobie poradzić z czterema konkurencjami: prezentacją towaru, zapakowaniem towaru okazjonalnie,  wystawieniem  faktury VAT oraz obsługą kasy fiskalnej na czas.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości