Reklama

Lider pokonany

Lider II ligi w siatkówce grupy III z Wielunia uległ na wyjeździe drużynie Dr OKO Ikar Legnica.

W meczu XIX kolejki drużyna gospodarzy z Legnicy pokonała WKS Wieluń 3:1 ( 25:17, 23:25, 25:23, 25:20 ). Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany rozgrywający drużyny gospodarzy Damian Fijak. Dzięki temu zwycięstwu Ikar Legnica zachowuje trzecie miejsce w tabeli, z przewagą czterech punktów nad czwartą DOFU Bielawianką - Bester 

Drużyna WKS - u Wieluń poniosła dopiero drugą porażkę w sezonie, zachowując pozycję samodzielnego lidera II ligi. Bezpośredni rywal wielunian w walce o pierwsze miejsce - CM Soleus Rudziniec wygrał swój mecz za trzy punkty i do tyłu też punktów zredukował stratę w tabeli do lidera z Wielunia.

Reklama

Najbliższy mecz wielunianie rozegrają 2 marca we własnej hali przy ul. Częstochowskiej o godzinie 17 z drużyną MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 18/02/2024 16:41
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości