Reklama

Mercedes zapalił się w trakcie jazdy - co było przyczyną pojawienia się ognia?

Niebezpieczna sytuacja w Wieruszowie. W trakcie jazdy zapalił się osobowy Mercedes. Mimo natychmiastowej reakcji służb, pojazd doszczętnie spłonął.

Wszystko działo się w czwartek, 26 marca po godz. 13 na ul. Warszawskiej w Wieruszowie. W trakcie jazdy zapalił się osobowy Mercedes, którym jechali obywatele Gruzji. Kierowca zjechał na pobocze. Osoby jadące autem próbowały ugasić pożar przy pomocy gaśnicy z auta oraz gaśnicy z jednej z posesji, ale nie przyniosło to efektu. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby: zastęp JRG Wieruszów i zastęp OSP Wieruszów.

- Przyczyną pojawienia się ognia była najprawdopodobniej wadliwa instalacja elektryczna - mówi mł. bryg. Karol Brylak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie. 

Reklama

Pojazd niestety doszczętnie spłonął. Nikomu nic się nie stało.  

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości