Reklama

Mężczyzna wjechał autem do rowu - miał blisko dwa promile alkoholu

W Grabowie nad Prosną kierowca wjechał do rowu. Mężczyźnie nic się nie stało, ale po badaniach okazało się, że 38-latek jest pijany. 

Wszystko działo się we wtorek, 8 sierpnia o godz. 17:40. Na ul. Kępińskiej, 32-letni mieszkaniec Kalisza na łuku drogi stracił panowanie nad autem i wjechał do przydrożnego rowu. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma około dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 

32-latkowi nic się nie stało, natomiast teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości