Zwodnicy, którzy w poprzednim roku mogli pochwalić się sukcesami, zostali docenieni przez Rafała Draba, burmistrza Działoszyna. Samorządowiec zaprosił ich do ratusza.
- Nawet w trudnym roku, mimo panujących ograniczeń związanych z pandemią, młodzi sportowcy podtrzymują wysoki poziom sportowy, reprezentując naszą gminę – zaznaczają samorządowcy z Działoszyna.
-Dzięki ciężkiej pracy, gigantycznej cierpliwości oraz wsparciu rodziny w trudnych chwilach, młodzi sportowcy osiągają wymarzone cele uczestnicząc w rożnych zawodach sportowych.
Spotkanie z młodymi zawodnikami odbyło się 5 kwietnia. Drab postanowił wyróżnić Mateusza Kaczmarka, Maję Gadzalińską, Witolda Gosławskiego, Szymon Bociągę, Szymona Leszczyka, Kingę Szymalę, Weronikę Nąckiewicz, Oliwię Wejman, Amelię Biniecką, Piotr Nagielskiego oraz Jakuba Łakomego, Filipa Tasarza i Olę Gerus.
Sportowcy trenują różne dyscypliny, taniec towarzyski, taekwon-do czy pływanie.
- Wszystkim zgromadzonym serdecznie gratulujemy, trzymamy kciuki i życzymy samych sukcesów. Rodzice mogą być z was dumni – stwierdził burmistrz Działoszyna.
Magdalena Lizurej
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze