Reklama

Nagrodził młodych sportowców

Zwodnicy, którzy w poprzednim roku mogli pochwalić się sukcesami, zostali docenieni przez Rafała Draba, burmistrza Działoszyna. Samorządowiec zaprosił ich do ratusza.

- Nawet w trudnym roku, mimo panujących ograniczeń związanych z pandemią, młodzi sportowcy podtrzymują wysoki poziom sportowy, reprezentując naszą gminę – zaznaczają samorządowcy z Działoszyna.
-Dzięki ciężkiej pracy, gigantycznej cierpliwości oraz wsparciu rodziny w trudnych chwilach, młodzi sportowcy osiągają wymarzone cele uczestnicząc w rożnych zawodach sportowych.
Spotkanie z młodymi zawodnikami odbyło się 5 kwietnia. Drab postanowił wyróżnić  Mateusza Kaczmarka, Maję Gadzalińską, Witolda Gosławskiego, Szymon Bociągę, Szymona Leszczyka, Kingę Szymalę, Weronikę Nąckiewicz, Oliwię Wejman, Amelię Biniecką, Piotr Nagielskiego oraz Jakuba Łakomego, Filipa Tasarza i Olę Gerus.
Sportowcy trenują różne dyscypliny, taniec towarzyski, taekwon-do czy  pływanie.
- Wszystkim zgromadzonym serdecznie gratulujemy, trzymamy kciuki i życzymy samych sukcesów. Rodzice mogą być z was dumni – stwierdził burmistrz Działoszyna.

Magdalena Lizurej
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości