Reklama

Pożar podczas żniw - zapalił się kombajn

W niedzielny wieczór (23.07) strażacy gasili ogień w kombajnie, który zapalił się podczas pracy na polu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Strażacy otrzymali informację o pożarze tuż po godz. 20. Pojazd palił się na jednym z pól w miejscowości Wistka w gminie Strzelce Wielkie. 

W akcji uczestniczyły dwie jednostki Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie, a także straży ochotnicy z Marzęcic oraz Strzelców Wielkich. Ogień szybko udało się opanować, nikomu nic się nie stało. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości