W niedzielny wieczór (23.07) strażacy gasili ogień w kombajnie, który zapalił się podczas pracy na polu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Strażacy otrzymali informację o pożarze tuż po godz. 20. Pojazd palił się na jednym z pól w miejscowości Wistka w gminie Strzelce Wielkie.
W akcji uczestniczyły dwie jednostki Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie, a także straży ochotnicy z Marzęcic oraz Strzelców Wielkich. Ogień szybko udało się opanować, nikomu nic się nie stało.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze