Reklama

Nietypowy wyjazd strażaków - pojechali gasić... przypalony garnek

Do nietypowego zgłoszenia wyjechali w piątek, 24 listopada strażacy z Białej i Kłobucka. Zostali wezwani do jednego z domów, gdzie... paliła się potrawa w garnku. 

Służby otrzymały zgłoszenie po godz. 20. Według relacji, doszło do zadymienia w kuchni, w jednym z domów w Białej na ul. Nadrzecznej. Strażacy natychmiast ruszyli na miejsce. 

Po przyjeździe okazało się, że powodem zadymienia był ogień, który pojawił się w garnku, w którym było przygotowywane jedzenie. Sytuacja szybko została opanowana, nikomu nic się nie stało. 

W akcji uczestniczyły dwie jednostki: JRG Kłobuck oraz OSP Biała. 
 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości