Do nietypowego zgłoszenia wyjechali w piątek, 24 listopada strażacy z Białej i Kłobucka. Zostali wezwani do jednego z domów, gdzie... paliła się potrawa w garnku.
Służby otrzymały zgłoszenie po godz. 20. Według relacji, doszło do zadymienia w kuchni, w jednym z domów w Białej na ul. Nadrzecznej. Strażacy natychmiast ruszyli na miejsce.
Po przyjeździe okazało się, że powodem zadymienia był ogień, który pojawił się w garnku, w którym było przygotowywane jedzenie. Sytuacja szybko została opanowana, nikomu nic się nie stało.
W akcji uczestniczyły dwie jednostki: JRG Kłobuck oraz OSP Biała.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze