Reklama

Nocny pożar w gminie Galewice - palił się domek letniskowy

W nocy z czwartku na piątek (8-9 grudnia) palił się domek letniskowy w miejscowości Dąbie (gmina Galewice). Nikomu na szczęście nic się nie stało, budynek doszczętnie spłonął. 

Informacja o pożarze wpłynęła do straży ok. godz. 2:20. Na miejscu pracowały cztery jednostki straży: JRG Wieruszów, a także OSP KSRG Ostrówek, OSP KSRG Sokolniki i OSP Galewice.

Strażacy natychmiast po przyjeździe przystąpili do gaszenia pożaru. Cała powierzchnia domku była objęta ogniem. Działania trwały około trzy godziny. Nikomu nic się nie stało, obiekt doszczętnie spłonął. Trwa ustalanie przyczyn pożaru. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości