Reklama

Ogromny sukces Dance Team - tancerki z Sulmierzyc zajęły drugie miejsce w ogólnopolskich zawodach

Duży sukces grupy tanecznej Dance Team z Sulmierzyc. Jej członkinie zdobyły drugie miejsce w ogólnopolskich zawodach w Radzyminie. 

Młode tancerki wystąpiły w XXXII Pucharze Polski PZTSport im. Ryszarda Nowogórskiego w Radzyminie. Dance Team rywalizował w kategorii Latin Caribbean Show - mała grupa juniorzy. Nasz zespół zaprezentował się z bardzo dobrej strony - docenili to jurorzy, którzy przyznali mu drugie miejsce. 

To bez wątpienia ogromny sukces zespołu Dance Team - zarówno tancerek, jak i trenerki Magdaleny Salińskiej-Serafin. Na radzymińskiej scenie wystąpiły: Aleksandra Deryngier, Maria Dróżdż, Michalina Pop, Pola Stępień, Milena Stępień, Klaudia Szczerkowska i Laura Zięba. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości