Reklama

Pasowanie na pierwszaka w Bieniądzicach - jak wyglądała uroczystość?

Do społeczności szkolnej w Bieniądzicach oficjalnie dołączyli uczniowie klas pierwszych. Ich ślubowanie i pasowanie na pierwszaka odbyło się w środę, 16 października. 

Wydarzenie rozpoczęło się od występów artystycznych. Uczniowie zaprezentowali umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne. Ich starania zostały nagrodzone gromkimi brawami. Potem odśpiewano hymn narodowy, odczytano akt ślubowania i przystąpiono do pasowania na ucznia szkoły, którego dokonała dyrektor szkoły. Po pasowaniu nie brakowało gratulacji i podziękowań. 

- Wszyscy uczniowie byli szczęśliwi i dumni, że oficjalnie stali się uczniami klasy pierwszej. Uroczystość pasowania uczniów klasy pierwszej była wyjątkowym i wzruszającym wydarzeniem. Dzieci, rodzice oraz nauczyciele spędzili ten dzień w bardzo miłej i radosnej atmosferze, co z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich zebranych - informuje Szkoła Podstawowa im. Władysława Bełzy w Bieniądzicach. 

Reklama

Pasowanie na ucznia zakończyło się wspólnym zdjęciem oraz poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości