Gmina Wieluń zaprasza na Pchli Targ, który odbędzie się w niedzielę, 30 czerwca, w godzinach 9:00 - 13:00 w Parku im. rtm. Pileckiego, obok Muzeum Ziemi Wieluńskiej.
Wydarzenie jest okazją do sprzedaży, wymiany lub oddania rzeczy używanych, niepotrzebnych, a także wyrobów artystycznych i rękodzieła. Ważne, aby pamiętać, że komercyjne stoiska firm są wyłączone z udziału. Organizatorzy nie zapewniają stolików dla wystawców.
Kolejne terminy Pchlego Targu to 14 lipca, 11 sierpnia i 8 września. Partnerem wydarzenia jest Przedsiębiorstwo Komunalne w Wieluniu. Szczegółowe informacje i zgłoszenia pod numerem telefonu: 536 061 383.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze