Niecodzienny pech spotkał jednego z kierowców. Podczas jazdy samochodem niespodziewanie pojawiła się przeszkoda - spadający konar drzewa.
W miejscowości Bolesławiec w powiecie wieruszowskim konar drzewa spadł na jezdnię, w który następnie uderzył samochód osobowy. Służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o tym zdarzeniu 7 kwietnia o godzinie 20:49.
- Bezpośrednio przed jadący pojazd spadł konar drzewa. 48-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego, kierujący samochodem osobowym marki Ford Galaxy najechał na ten konar - informuje st. asp. Piotr Siemicki, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.
Kierowca był trzeźwy. Nikomu nic się nie stało, doszło jedynie do niewielkiego uszkodzenia samochodu.
Na miejsce skierowano dwa zastępy straży pożarnej z dwóch jednostek: JRG PSP Wieruszów oraz OSP Bolesławiec, a także policję.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze