Reklama

Pechowy konar na drodze: Samochód uderzył w drzewo

Niecodzienny pech spotkał jednego z kierowców. Podczas jazdy samochodem niespodziewanie pojawiła się przeszkoda - spadający konar drzewa.

W miejscowości Bolesławiec w powiecie wieruszowskim konar drzewa spadł na jezdnię, w który następnie uderzył samochód osobowy. Służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o tym zdarzeniu 7 kwietnia o godzinie 20:49.

- Bezpośrednio przed jadący pojazd spadł konar drzewa. 48-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego, kierujący samochodem osobowym marki Ford Galaxy najechał na ten konar - informuje st. asp. Piotr Siemicki, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. 

Kierowca był trzeźwy. Nikomu nic się nie stało, doszło jedynie do niewielkiego uszkodzenia samochodu. 

Reklama

Na miejsce skierowano dwa zastępy straży pożarnej z dwóch jednostek: JRG PSP Wieruszów oraz OSP Bolesławiec, a także policję. 
 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości