Reklama

Piękna uroczystość w Czastarach - 13 par świętowało Złote i Diamentowe Gody

W gminie Czastary wręczono medale z okazji Złotych i Diamentowych Godów. W sumie odznaczono 13 par małżeńskich.

Małżonków odznaczył wójt gminy, Dariusz Rejman, wręczając im medal w formie sześcioramiennej gwiazdy. Na jego rewersie wygrawerowano dwie srebrzyste róże. 

W sumie wyróżniono 12 par małżeńskich, które obchodziły Złote Gody. Jubilaci to:

- Teresa i Józef Nowak
- Zofia i Stanisław Owczarek
- Alina i Andrzej Chałupka
- Dorota i Adam Matczak
- Krystyna i Andrzej Jędrzejak
- Zofia i Adam Kałuża
- Barbara i Józef Caban
- Mirosława i Mirosław Wierzbińcy
- Czesława i Bonifacy Machynia
- Stanisława i Hieronim Potomscy
- Grażyna i Adam Szymanek
- Maria i Karol Krowiccy

Reklama

Na szczególne wyróżnienie zasługują Państwo Regina i Mieczysław Ciurys, którzy zawarli związek małżeński w 1965 roku, a obecnie świętowali Diamentowe Gody. Ze względów zdrowotnych nie wszystkie pary wzięły udział w uroczystości. 

Po części oficjalnej wzniesiono toast za pomyślność jubilatów, odśpiewano sto lat, a następnie uczestnicy zasiedli do uroczystego obiadu. Oprawę muzyczną uroczystości zapewnił Michał Jędryszek. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości