Reklama

Pierwszaki dostały kolorowe plecaki

Dziś, w środę 30 sierpnia, 20 dzieci z gminy Pajęczno, które zaczynają naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej, otrzymały kolorowe plecaki z wyposażeniem szkolnym.

To wsparcie zostało zrealizowane przez akcję PGE "Energetyczny tornister". Burmistrz Pajęczna, Piotr Mielczarek, dokonał uroczystego wręczenia tornistrów, życząc młodym uczniom sukcesów w nauce oraz pozytywnej energii w szkole. Dzieci radośnie przyjęły swoje tornistry i z uśmiechami przystąpią do nowego roku szkolnego.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości