Reklama

Plama oleju na odcinku drogi Gaszyn – Mokrsko

W poniedziałek, 24 lutego, około godz. 8.30, strażacy Powiatowej Straży Pożarnej w Wieluniu dostali zgłoszenie o ogromnej plamie oleju na odcinku drogi od Gaszyna do Mokrska.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano siedem jednostek straży pożarnej. Jednostki z OSP Ruda, OSP Mokrsko, OSP Ożarów, OSP Masłowice, OSP Wieluń i PSP Wieluń zabezpieczają ten odcinek drogi. Strażacy środkiem neutralizującym przywracają drogę do bezpiecznego ruchu dla aut Akcja potrwa jeszcze około godziny.

- Próbujemy tą śliskość jezdni za pomocą neutralizatora zniwelować, żeby było bezpiecznie na drodze – mówi brygadier Jacek Raducki, dowódca JRG w Wieluniu.

Przyczynę wycieku  na jezdnię substancji ropopochodnej ustala Komenda Powiatowa Policji w Wieluniu.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/02/2025 21:14
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości