Reklama

Podawała się za pracownika NFZ - ukradła 83-latce całą emeryturę...

83-latka wpuściła do swojego mieszkania nieznajomą kobietę, która podawała się za pracownika Narodowego Funduszu Zdrowia. Oczywiście był to podstęp - 48-latka zaatakowała pokrzywdzoną i zabrała ze stołu pieniądze. Złodziejkę na szczęście udało się już zatrzymać. 

Wszystko działo się we wtorek, 5 sierpnia przy ul. Traktorowej w Łodzi. Tego dnia seniorka wpuściła do mieszkania nieznajomą, która zapewniła, że jest pracownicą Narodowego Funduszu Zdrowia. Kobieta zauważyła na stole leżące pieniądze. W tym momencie zaatakowała 83-latkę, ukradła gotówkę i wybiegła z mieszkania w nieznanym kierunku. Napadnięta kobieta natychmiast zadzwoniła na policję - roztrzęsionym głosem poinformowała, że straciła całą emeryturę...

- Kryminalni z II Komisariatu Policji w Łodzi z dużą determinacją przystąpili do rozwiązania tej sprawy. Dzięki żmudnej i wytrwałej pracy oraz analizie zebranego materiału dowodowego, a w szczególności zapisu z kamer monitoringu ustalili rysopis szukanej kobiety. Już następnego dnia przed godziną 20:00 pojechali pod wytypowany adres, gdzie drzwi otworzyła im podejrzewana. Kobieta została zatrzymana - mówi asp. Kamila Sowińska, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. 

Reklama

48-latka usłyszała zarzut rozboju, za co grozi jej kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności. Z uwagi na fakt, iż działała w warunkach tzw. recydywy, może czekać ją surowszy wymiar kary.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości