Wieruszowska policja poszukuje wandala, który uszkodził dwa lokale gastronomiczne. Straty poszkodowani wycenili na ponad 6 500 zł.
Do zdarzenia tego doszło w maju, około godz. 1 w nocy w Wieruszowie.
- Nieznany dotąd sprawca uszkodził między innymi drzwi wejściowe, parapety oraz zniszczył mienie w dwóch lokalach gastronomicznych poprzez rzucenie podpalonej butelki z zawartością łatwopalnej cieczy – informuje asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy miejscowej Komendy Powiatowej Policji.
Funkcjonariusze ustalili również, że poruszał się on srebrnym nissanem micrą z czerwoną oklejoną szybą w tylnej części.
Mężczyznę i jego samochód zarejestrowały kamery monitoringu.
Wszystkie osoby, które były świadkami tego aktu wandalizmu lub posiadają informacje pozwalające na ustalenie personaliów lub miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieruszowie przy ul. Kuźnickiej 28a lub telefonicznie pod nr.: 47 845 62 11.
Mundurowi, jak zawsze w takich sprawach, zapewniają całkowitą anonimowość.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze