Reklama

Policja poszukuje wandala. Publikuje zdjęcia z monitoringu

 

Wieruszowska policja poszukuje wandala, który uszkodził dwa lokale gastronomiczne. Straty poszkodowani wycenili na ponad 6 500 zł.

 

Do zdarzenia tego doszło w maju, około godz. 1 w nocy w Wieruszowie.

- Nieznany dotąd sprawca uszkodził między innymi drzwi wejściowe, parapety oraz zniszczył mienie w dwóch lokalach gastronomicznych poprzez rzucenie podpalonej butelki z zawartością łatwopalnej cieczy – informuje asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy miejscowej Komendy Powiatowej Policji.

Funkcjonariusze ustalili również, że poruszał się on srebrnym nissanem micrą z czerwoną oklejoną szybą w tylnej części.

Reklama

Mężczyznę i jego samochód zarejestrowały kamery monitoringu.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego aktu wandalizmu lub posiadają informacje pozwalające na ustalenie personaliów lub miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieruszowie przy ul. Kuźnickiej 28a lub telefonicznie pod nr.: 47 845 62 11.

Mundurowi, jak zawsze w takich sprawach, zapewniają całkowitą anonimowość.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości