- Kierujący pojazdem zmarł. Prowadzone w sprawie wypadku komunikacyjnego czynności procesowe nie wykazały, aby ktokolwiek inny niż kierujący pojazdem przyczynił się do wypadku - informuje prokurator Jolanta Szkilnik, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Sieradzu.
Przypominamy, że w sobotę, 13 lipca, przed godziną 18., w miejscowości Skrzynno doszło do poważnego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, 29-letni mężczyzna kierujący Renault Clio, na prostym odcinku drogi, nie dostosował prędkości do panujących warunków, co spowodowało utratę panowania nad pojazdem. Samochód zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo.
Niestety mężczyzna, mimo otrzymanej pomocy medycznej, zmarł w szpitalu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Szkoda chłopaka.Droga na tym odcinku jest bardzo kiepska, dużo kierowców tam sprawdza swoje możliwości .Bezpieczeństwa brak.To nie był pierwszy wypadek na tym odcinku.Może gdyby policja stanęła od czasu do czasu na tym odcinku to by było bezpieczniej.Na tą chwilę strach iść na spacer lub jechać rowerem
Zgadzam się w zupełności . Auto od strony Rudlic do Skrzynna jak rozpędzi się na prostym odcinku nie patrzą na ograniczenie . Jadą 150 albo i więcej. Strach jechać rowerem, iść na spacer . Brak pobocza ,a o chodniku to już nie wspomnę . Szkoda kierowcy .
Powiem tak: jak się ma pusto w głowie to nawet na pasie startowym można się zabić.
Oczywiście.Tu chodzi o bezpieczeństwo innych uczestników ruchu.Coś by można zrobić w tym kierunku, są odpowiednie instytucje od tego ale jak do tej pory mają to w poważaniu pomimo zgłoszeń.
Szkoda chłopaka.Droga na tym odcinku jest bardzo kiepska, dużo kierowców tam sprawdza swoje możliwości .Bezpieczeństwa brak.To nie był pierwszy wypadek na tym odcinku.Może gdyby policja stanęła od czasu do czasu na tym odcinku to by było bezpieczniej.Na tą chwilę strach iść na spacer lub jechać rowerem
Zgadzam się w zupełności . Auto od strony Rudlic do Skrzynna jak rozpędzi się na prostym odcinku nie patrzą na ograniczenie . Jadą 150 albo i więcej. Strach jechać rowerem, iść na spacer . Brak pobocza ,a o chodniku to już nie wspomnę . Szkoda kierowcy .
Powiem tak: jak się ma pusto w głowie to nawet na pasie startowym można się zabić.