Reklama

Pożar ciężarówki pod Działoszynem

Jest ostatni dzień marca. Wczesne popołudnie. W m. Sadowiec Wrzosy (gm. Działoszyn, pow. pajęczański) wybucha pożar. Płonie ciężarówka.

We wtorek 31 marca, minutę przed godziną 13, służby dostają sygnał o wybuchu pożaru na terenie m. Sadowiec Wrzosy pod Działoszynem.

Na miejsce przybywa pięć zastępów straży pożarnej, w tym dwa z JRG PSP Pajęczno, OSP Działoszyn, OSP Raciszyn i OSP Trębaczew. Płonie zaparkowana ciężarówka.

Działania podejmują też pajęczańscy policjanci.

- Pali się ciągnik siodłowy na parkingu, jednak w tej chwili nic więcej nie możemy powiedzieć. Trwa akcja służb – mówi asp. Wioletta Mielczarek, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 31/03/2026 14:07
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości