Jest ostatni dzień marca. Wczesne popołudnie. W m. Sadowiec Wrzosy (gm. Działoszyn, pow. pajęczański) wybucha pożar. Płonie ciężarówka.
We wtorek 31 marca, minutę przed godziną 13, służby dostają sygnał o wybuchu pożaru na terenie m. Sadowiec Wrzosy pod Działoszynem.
Na miejsce przybywa pięć zastępów straży pożarnej, w tym dwa z JRG PSP Pajęczno, OSP Działoszyn, OSP Raciszyn i OSP Trębaczew. Płonie zaparkowana ciężarówka.
Działania podejmują też pajęczańscy policjanci.
- Pali się ciągnik siodłowy na parkingu, jednak w tej chwili nic więcej nie możemy powiedzieć. Trwa akcja służb – mówi asp. Wioletta Mielczarek, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze