Około godziny 17.30, 24 kwietnia, w Działoszynie wybucha pożar. Jedna osoba doznaje obrażeń. Zostaje przewieziona do szpitala.
O godzinie 17.28, 24 kwietnia, dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie przyjmuje zgłoszenie o pożarze środków transportu drogowego.
Na miejsce przybywają cztery zastępy straży pożarnej. Dwa JRG PSP Pajęczno, OSP Działoszyn i OSP Raciszyn. Strażacy stwierdzają, że płonie garaż na terenie jednej z posesji.
W wyniku pożaru zostaje poszkodowana jedna osoba. Mężczyzna z poparzoną nogą jest przewieziony karetką do szpitala.
Akcja ratowniczo – gaśnicza cały czas trwa. Czynności prowadzi też policja.
Szczegóły nie są jeszcze znane.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze