Reklama

Pożar sadzy w budynku - w akcji dwie jednostki straży pożarnej

Strażacy interweniowali w poniedziałkowy poranek w jednym z domów w Wieruszowie. Doszło tam do pożaru przewodu kominowego. 

Wszystko działo się w poniedziałek, 16 lutego ok. godz. 8:15 na ul. Teklinowskiej w Wieruszowie. Strażacy zostali powiadomieni o pożarze w budynku mieszkalnym. Na miejscu pracowały dwie jednostki: JRG Wieruszów oraz OSP Wieruszów. 

- Ogień pojawił się w przewodzie kominowym. Pożar został opanowany, nikomu nic się nie stało - informuje mł. bryg. Karol Brylak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie. 

Akcja gaśnicza trwała niecałą godzinę. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości