Reklama

Pożar w lesie w Lisowicach

W piątek, 20 czerwca przed godziną 14, doszło do pożaru w lesie w Lisowicach, w gminie Działoszyn. Paliło się poszycie leśne.

20 czerwca, o godzinie 13:47, dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie przyjął zgłoszenie o pożarze lasu w Lisowicach, w gminie Działoszyn.

Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej, w tym z JRG PSP Pajęczno, OSP Raciszyn, OSP Szczyty i OSP Kolonia Lisowice.

- Pożar objął poszycie leśne. Paliło się na obszarze ok. 1 ha – informuje dyżurny PSK PSP w Pajęcznie starszy sekcyjny Witold Cichoń.

Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane. Na miejscu zdarzenia czynności podjęli także policjanci z Działoszyna.

Reklama

Akcja gaśnicza trwała ponad dwie godziny.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości