Reklama

Pożar w Węglewicach - w akcji trzy jednostki straży

Blisko godzinę trwała akcja strażaków w Węglewicach. Doszło tam do pożaru sadzy w kominie. 

Wszystko działo się w poniedziałek, 17 marca przed północą. Strażacy zostali wezwani do jednego z domów w miejscowości Węglewice w gminie Galewice, gdzie zapaliły się sadze w kominie. 

- Nikomu na szczęście nic się nie stało, a ogień udało się szybko opanować - informuje mł. bryg. Karol Brylak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. 

Akcja trwała blisko godzinę. Uczestniczyły w niej dwa zastępy z JRG w Wieruszowie, a także jeden z OSP Węglewice

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości