Reklama

Praca wre na ul. Jana Pawła II

Jak zapewniają władze gminy Pajęczno, prace na ulicy Jana Pawła II w Pajęcznie idą pełną parą. Trwają prace związane z zagospodarowaniem zieleni. Do wykonania została jeszcze ścieżka rowerowa i wylanie ostatniej ścieralnej warstwy asfaltu. Realizacja zadania przebiega zgodnie z harmonogramem. 
Planowany termin odbioru inwestycji to maju br. Koszt realizacji zadania opiewa na kwotę 4 138 860 zł, z czego 2 675 511 zł to środki pochodzące z dofinansowania w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

Antoni Zych
[email protected]
 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości