W czwartek, 10 czerwca, w Szkole Podstawowej im. Władysława Bełzy w Bieniądzicach dzieci wystawiły przestawienie. Inscenizacja przygotowana przez Magdalenę Józefowską i uczniów klasy II oczarowała szkolną społeczność. A gdy młodzi aktorzy zagrali ostatnią scenę ,,Kopciuszka’’, wszyscy przenieśli się na boisko, gdzie urządzono wspólne grillowanie.
Sławomir Rajch
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze