Reklama

Przedstawieniem uczcili Święto Rodziny

W czwartek, 10 czerwca, w Szkole Podstawowej im. Władysława Bełzy w Bieniądzicach dzieci wystawiły przestawienie. Inscenizacja przygotowana przez Magdalenę Józefowską i uczniów klasy II oczarowała szkolną społeczność. A gdy młodzi aktorzy zagrali ostatnią scenę ,,Kopciuszka’’, wszyscy przenieśli się na boisko, gdzie urządzono wspólne grillowanie.


Sławomir Rajch
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości