Reklama

Przedsylwestrowa akcja strażaków - gasili pożar sadzy

Niebezpieczne zdarzenie w Wieruszowie. Strażacy w sylwestrowe popołudnie gasili pożar sadzy w kominie.

Informacja o pożarze wpłynęła do służb w środę, 31 grudnia o godz. 16:40. Zgodnie ze zgłoszeniem, w jednym z budynków na ul. Warszawskiej w Wieruszowie doszło do pożaru sadzy. 

- Na miejscu pracowały dwa zastępy JRG Wieruszów, a także jeden zastęp z OSP Wieruszów - informuje mł. bryg. Karol Brylak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie. 

Akcja gaśnicza trwała niecałą godzinę. Nikomu na szczęście nic się nie stało. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości