Niebezpieczne zdarzenie w Wieruszowie. Strażacy w sylwestrowe popołudnie gasili pożar sadzy w kominie.
Informacja o pożarze wpłynęła do służb w środę, 31 grudnia o godz. 16:40. Zgodnie ze zgłoszeniem, w jednym z budynków na ul. Warszawskiej w Wieruszowie doszło do pożaru sadzy.
- Na miejscu pracowały dwa zastępy JRG Wieruszów, a także jeden zastęp z OSP Wieruszów - informuje mł. bryg. Karol Brylak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie.
Akcja gaśnicza trwała niecałą godzinę. Nikomu na szczęście nic się nie stało.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze