Reklama

Przyjechał autem na stację paliw - 40-latek był pijany

40-latek przyjechał autem na stację paliw. Problem w tym, że był pijany. Policję zawiadomił klient stacji, który zauważył całą sytuację. 

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 29 czerwca przed godz. 3 na stacji paliw w Ostrzeszowie. Jak ustalili policjanci, 40-letni mieszkaniec gminy Ostrzeszów przyjechał jaguarem na stację paliw. O całej sprawie funkcjonariuszy powiadomił jeden z klientów. 

- Od mężczyzny czuć było woń alkoholu, lecz odmówił on poddania się kontroli stanu trzeźwości. W związku z powyższym pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Reklama

Mężczyzna został zatrzymany, straciło też prawo jazdy. Pojazd trafił na strzeżony parking. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości