Reklama

Rowerzysta wjechał na autostradę A1 - Kolumbijczyk tłumaczył, że nie zna lokalnej okolicy

39-letni Kolumbijczyk wjechał rowerem na autostradę A1. Swój błąd tlumaczył brakiem znajomości okolicy, w której od niedawna przebywa. 

Do zdarzenia doszło w czwartek, 23 lipca ok. godz. 21:15 na terenie powiatu piotrkowskiego, na autostradzie A1 w kiernku Łodzi. Policjanci otrzymali informację, że podróżuje nią rowerzysta. Funkcjonariusze szybko zlokalizowali wspomnianego mężczyznę. Był to 39-letni obywatel Kolumbii. 

- Mężczyzna tłumaczył policjantom, że od niedawna przebywa w Polsce i z uwagi na nieznajomość topografii oraz lokalnej infrastruktury drogowej omyłkowo wjechał na autostradę - mówi mł. asp. Edyta Daroch, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. 

Reklama

Policjanci pomogli mężczyznie bezpiecznie opuścić autostradę i wrócić do miejsca zamieszkania. Funkcjonariusze przypominają, że rowerzyści - zgodnie z przepisami - nie mogą poruszać się po autostradzie. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości