Reklama

Rozbił bmw o drzewo

 

W Foluszczykach, w gminie Galewice, kierowca bmw uderzył w drzewo. Na szczęście skończyło się tylko na mandacie, bo skutki mogłyby być dużo gorsze.

 

Do zdarzenia tego doszło w sobotni poranek, 2 marca.

- 34-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego, kierując samochodem osobowym marki BMW, na łuku drogi stracił panowanie nad kierowanym pojazdem i uderzył w drzewo – informuje asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.

Mężczyzna był trzeźwy. Mundurowi nałożyli na niego mandat karny.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 07/03/2024 13:43
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości