W Foluszczykach, w gminie Galewice, kierowca bmw uderzył w drzewo. Na szczęście skończyło się tylko na mandacie, bo skutki mogłyby być dużo gorsze.
Do zdarzenia tego doszło w sobotni poranek, 2 marca.
- 34-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego, kierując samochodem osobowym marki BMW, na łuku drogi stracił panowanie nad kierowanym pojazdem i uderzył w drzewo – informuje asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.
Mężczyzna był trzeźwy. Mundurowi nałożyli na niego mandat karny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze