Reklama

Setne urodziny Władysława Janika z Wierzbia: Wzruszająca uroczystość z udziałem władz Praszki

6 lipca, Władysław Janik z Wierzbia obchodził wyjątkowy jubileusz – setną rocznicę urodzin. Z tej okazji dostojnego jubilata odwiedzili burmistrz Praszki Włodzimierz Stochniałek oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Renata Szydło, składając serdeczne życzenia i gratulacje.

6 lipca, w Wierzbiu w gminie Praszka miała miejsce niecodzienna uroczystość. Władysław Janik świętował swoje setne urodziny – wydarzenie, które zasługuje na szczególną uwagę i szacunek.

Z tej okazji jubilata odwiedził burmistrz Praszki Włodzimierz Stochniałek wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Renatą Szydło. W imieniu lokalnej społeczności oraz władz samorządowych złożyli Władysławowi serdeczne gratulacje i życzenia długich lat w zdrowiu, spokoju oraz rodzinnego ciepła.

W dowód uznania i szacunku za przeżycie całego wieku, jubilat otrzymał bukiet kwiatów, pamiątkowy dyplom z gratulacjami oraz okolicznościowy upominek. Spotkanie miało uroczysty i wzruszający charakter.

Reklama

Redakcja "Kulis" dołącza się do gratulacji, życząc panu Władysławowi Janikowi dalszych lat w zdrowiu, otoczonym troską najbliższych i ciepłem domowego ogniska. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości