Reklama

ŚLUBOWALI RZETELNIE WYPEŁNIAĆ OBOWIĄZKI

16/11/2022 14:30
13 nowych uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach złożyło uroczyste ślubowanie, obiecując, że będą sumiennie wykonywać szkolne obowiązki.

Marzena Kaczmarek, kierownik internatu, po tym, jak odebrała przysięgę od 13 nowych wychowanków, pasowała ich ogromnym ołówkiem.

Uczniowie z okazji swojego pasowania przygotowali występy, nie tylko tańczyli i śpiewali, ale pokazali też jak gotować czy dbać o porządek.

Nauczyciele życzą swoim uczniom wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.



 
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości