Reklama

SPALIŁO SIĘ 120 BALI SŁOMY

14/10/2022 10:29
14 października, nad ranem, straż pożarna została wezwana do Rudlic (gm. Ostrówek). W ogniu stanęła sterta słomy. Część bali udało się uratować. Prawdopodobnie przyczyną pożaru było podpalenie.

Jak informuje asp. sztab. Maciej Dura, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Wieluniu, w stogu znajdowało się 200 bali.

- 120 bali uległo spaleniu – podaje as. sztab. Dura.

- 80 udało się uratować – dodaje.

- Przypuszczalną przyczyną pożaru było podpalenie przez osoby nieustalone – mówi oficer prasowy wieluńskich strażaków.

W akcji gaszenia ognia wzięło udział sześć zastępów straży pożarnej, w tym dwa z JRG Wieluń. Ich działanie polegały na zabezpieczeniu miejsca pożaru oraz ugaszeniu ognia.

Straty zostały oszacowane na 6 tys. zł, a wartość uratowanego mienia na 4 tys. zł.

[caption id="attachment_6065" align="alignnone" width="1004"]

fot.: arch. PSP Wieluń[/caption]
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości