St. asp. Roberta Balcerzaka, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz asp. sztab. Piotra Wlaźlak, kierownika Sekcji ds. Kwatermistrzowsko-Technicznych Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie przechodzą na zaopatrzenie emerytalne.
Zarówno st. asp. Robert Balcerzak jak asp. sztab. Piotr Wlaźlak, mają za sobą 25 lat służby. Koledzy pożegnali ich w czwartek, 25 stycznia, podczas uroczystej zbiórki, życząc sukcesów i realizacji w wolnym czasie dotychczas niespełnionych planów.
Przez wiele lat st. asp. Balcerzak pełnił funkcję rzecznika prasowego komendy. Cieszy się też społecznym zaufaniem, zasiada w radzie miejskiej Pajęczna.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze