Reklama

Strażacy odchodzą na emeryturę – wśród nich rzecznik KP PSP w Pajęcznie, Robert Balcerzak

St. asp. Roberta Balcerzaka, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz asp. sztab. Piotra Wlaźlak, kierownika Sekcji ds. Kwatermistrzowsko-Technicznych Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie przechodzą na zaopatrzenie emerytalne.

Zarówno st. asp. Robert Balcerzak jak asp. sztab. Piotr Wlaźlak, mają za sobą 25 lat służby. Koledzy pożegnali ich w czwartek, 25 stycznia, podczas uroczystej zbiórki, życząc sukcesów i realizacji  w wolnym czasie dotychczas niespełnionych planów.

Przez wiele lat st. asp. Balcerzak pełnił funkcję rzecznika prasowego komendy. Cieszy się też społecznym zaufaniem, zasiada w radzie miejskiej Pajęczna.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości