Reprezentacja Komendy Powiatowej PSP w Wieluniu zdobyła srebrny medal podczas XXIII Mistrzostw Województwa Łódzkiego Strażaków w Piłce Siatkowej. Zawody, które w tym roku rozgrywane były w Zgierzu, dostarczyły kibicom wielu emocji, a zawodnicy pokazali ogromną determinację i sportowego ducha.
Drużyna z Wielunia przystąpiła do turnieju jako brązowy medalista ubiegłorocznych mistrzostw. Tym razem jednak nasi strażacy spisali się jeszcze lepiej, docierając aż do finału. Tam czekał na nich niezwykle wymagający rywal – broniąca tytułu Reprezentacja Komendy Miejskiej PSP w Łodzi. Po zaciętym meczu to właśnie łodzianie sięgnęli po złoto, a ekipa z Wielunia musiała zadowolić się drugim miejscem.
Skład wicemistrzowskiej drużyny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze