Troje uczestników zajęć nauki gry na keyboardzie w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury i Sportu w Wieluniu zdobyło wysokie pozycje podczas konkursu „Mistrz Klawiatury”.
Wychowankowie Zbigniewa Szpikowskiego z kół keyboardowych w PMDKiS szturmem podbili gusta jury podczas Dolnośląskiego Konkursu Keyboardowego, jaki odbył się 19 kwietnia, w piątek, w Świdnicy. W swoich kategoriach pierwsze miejsca zajęli Maria Grabczak oraz Michał Nagły. Z kolei nagrodą Grand Prix konkursu został uhonorowany Antoni Michałczyk.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze