Reklama

Sukcesy keyboardzistów z PMDKiS w Wieluniu

Troje uczestników zajęć nauki gry na keyboardzie w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury i Sportu w Wieluniu zdobyło wysokie pozycje podczas konkursu „Mistrz Klawiatury”.

Wychowankowie Zbigniewa Szpikowskiego z kół keyboardowych w PMDKiS szturmem podbili gusta jury podczas Dolnośląskiego Konkursu Keyboardowego, jaki odbył się 19 kwietnia, w piątek, w Świdnicy. W swoich kategoriach pierwsze miejsca zajęli Maria Grabczak oraz Michał Nagły. Z kolei nagrodą Grand Prix konkursu został uhonorowany Antoni Michałczyk.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości