Reklama

Szykuje się impreza z wielkim przytupem

SIER19

godz: 17:00

Wójt Gminy Konopnica oraz Gminne Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Konopnicy zapraszają na imprezę folklorystyczną pn. ,,Na ludową nutę i z wielkim przytupem” połączoną z jubileuszem 50-lecia powstania Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Konopnickiej.

Wydarzenie startuje w najbliższą sobotę, 19 sierpnia, o godz. 17:00 w Parku Starowiejskim w Konopnicy. W programie zaplanowane są występy zespół i kapel, takich jak ,,Ostrowiacy”, ,,Widawianie”, ,,Kiełczygłowianie”, ,,Nadwarcianki”, Grupa Śpiewacza z gm. Osjaków, ,,Ale kapela” oraz Zespół Śpiewaczo-Obrzędowy z Ożarowa. Nie zabraknie również występu jubilatów, czyli Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Konopnickiej.

Reklama

Na uczestników będą czekać stoiska regionalne KGW, a i dla najmłodszych będą zapewnione atrakcje. Organizatorzy zapraszają także na potańcówkę i wspólną biesiadę z muzyką folk.  

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości