Tragiczny pożar domu w Panaszewie. Strażacy ewakuowali dwie osoby, jednej niestety nie udało się uratować.
Do zdarzenia doszło w piątek, 26 grudnia przed godz. 18 w miejscowości Panaszew w powiecie poddębickim. Palił się dom.
- Pożar najprawdopodobniej wybuchł w wyniku zaprószenia ognia - mówi bryg. Jędrzej Pawlak, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi.
Niewykluczone, że przyczyną mogła być świeczka. Po przybyciu na miejsce strażacy natychmiast przystąpili do akcji gaśniczej. Z budynku ewakuowano trzy osoby: 55-letnią kobietę i dwóch mężczyzn w wieku 88 i 57 lat. Niestety, tego ostatniego - mimo reanimacji - nie udało się uratować.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze