Reklama

Tragiczny pożar domu - jedna osoba nie żyje

Tragiczny pożar domu w Panaszewie. Strażacy ewakuowali dwie osoby, jednej niestety nie udało się uratować. 

Do zdarzenia doszło w piątek, 26 grudnia przed godz. 18 w miejscowości Panaszew w powiecie poddębickim. Palił się dom. 

- Pożar najprawdopodobniej wybuchł w wyniku zaprószenia ognia - mówi bryg. Jędrzej Pawlak, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi.

Niewykluczone, że przyczyną mogła być świeczka. Po przybyciu na miejsce strażacy natychmiast przystąpili do akcji gaśniczej. Z budynku ewakuowano trzy osoby: 55-letnią kobietę i dwóch mężczyzn w wieku 88 i 57 lat. Niestety, tego ostatniego - mimo reanimacji - nie udało się uratować. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości