Reklama

Tragiczny wypadek pod Kielcami - nie żyją trzy osoby

Trzech mężczyzn zginęło we wtorkowym wypadku w Bielinach w województwie świętokrzyskim. Stali na chodniku, gdy wjechało w nich auto. Mimo reanimacji, nie udało się ich uratować.

Wszystko działo się we wtorek, 25 lipca ok. godz. 22:50 na ul. Kieleckiej w Bielinach. Osobowy ford wypadł z drogi, wjechał w grupę mężczyzn stojących na chodniku i dachował.

Autem kierował 19-latek, który według informacji przekazywanych przez służby, stracił panowanie nad autem. Mężczyźni w wieku 41, 44 i 45 lat - mimo reaminacji - zmarli. Kierowca został odwieziony do szpitala, był trzeźwy, pobrano mu krew do badań na ewentualną obecność środków odurzających. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości