Reklama

Uczyli się rzeźbienia w drewnie - ciekawe warsztaty dla uczniów w Skomlinie

To była ciekawa lekcja dla uczniów Szkoły Podstawowej w Skomlinie. Kilka dni temu wzięli oni udział w warsztatach rzeźbiarskich, które odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Skomlinie. 

Podczas zajęć uczniowie poznali jak własnoręcznie wykonać drewniane rzeźby, a także jak wyglądają techniki ich ozdabiania. Młodzież mogła zobaczyć, jakich narzędzi używa się do tego celu i jak wiele precyzji wymaga to rzemiosło. Dodatkowo poznali właściwości drewna lipowego i sposoby jego obróbki. 

Zwieńczeniem warsztatów były wykonane przez uczniów małe figurki, głównie ptaków. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości